Makaleler » blog » Paten Seçimi ve Ekipmanları

Paten Seçimi ve Ekipmanları

PATEN SEÇİMİ VE EKİPMANLARI

Yazın gelmesiyle birlikte çocuklar artık dışarda !!!  Yazın gelmesiyle PATENLER  de çocuklara spor yaparken eğlenebilecekleri bir aktivite sunuyor.

İlk bakışta ayakta dengede kalmak zor gibi görünse de 3-10 yaş arası çocukların hızlı bir şekilde kavrayabilmesi sayesinde birkaç denemede öğrenebilmektedir.

Paten alırken dikkat etmeniz gerekenler:

Numara Seçimi

Numara seçimi yaparken güvenli ve sağlıklı bir sürüş için çocuğunuzun ayak numarasına uygun bir seçim yapmalısınız. Çocuklar hızlı büyüyüp geliştikleri için sürekli paten yenilemek istemiyorsanız biden fazla numarayı içinde barındıran yumiden.com un size sunduğu patan çeşitlerine bakabilirsiniz.

Yumiden.com da patenler 3 ayak numarasına da uygun hale getirilebilir.

Patenler yeni başlayanlar için: 2+2 seçimi, 2 teker önde 2 teker arkada olarak kullanılıp sonra tek sıra tekere geçilebilir. Alışma ve kullanım için kolaylık sağlamaktadır.

Güvenlik Ekipmanları

Güvenlik açısından kask ve dizlikler olmadan paten kullanılmamlıdır. Yumiden.com da patenler halinde kask ve dizlik set seçenekleriyle size sunmaktayız.

En uygun fiyatlarla ve kolay ödeme imkanlarıyla çocuklar için Paten Seçenekleri yumiden.com da. Kapıda nakit veya kredi kartı seçenekleriyle de ödeme yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır